Lille 4 80010 Pärnu Estonia
+372 5644865

Firmast

Estplastic pakub kõrgkvaliteetseid PP ja PVC materjalist tooteid, milleks on raamatu-ja märkmikukaaned, passikaaned, rõngasmapid, visiitkaardihoidjad, kiirköitjad, hiirematid, fotoalbumid, taskud kaustade ja dokumentide jaoks ning palju muud, samuti eritellimusel valmistatud tooted nagu CD/DVD taskud, visiitkaartitaskud, menüükaaned, reklaamkirjutusalused, kilepakendid.

Meie pakutavad võimalused hõlmavad selliseid kaubagruppe nagu tooted kontori ja kooli jaoks, turismis kasutatavad tooted, toodang restoranide ja konverentside jaoks, pakendid tootmisettevõtetele, tooted meditsiinisektorile ning samuti reklaamtooted.

Toodetele saab kanda logotüüpe ja muud tellija reklaami, kasutades foolium-surutrüki, pimetrüki, siiditrüki või ofsettrüki meetodeid.

Me oleme spetsialiseerunud töödele, mis nõuavad klientide spetsiifiliste vajaduste ja nõuete täpset täitmist ning  kindlustame ka kvaliteetse teenusetaseme. Oleme avatud ka uute toodete väljatöötamisele.

Erinevaid tooteid tarnitakse Eesti, Soome, Rootsi, Norra, Suurbritannia, Taani, Saksa, Prantsusmaa, Venemaa ja Valgevene turgudele.

Kvaliteet ja kliendikeskne lähenemine on meie jaoks väga olulised märksõnad. Oma praegustele ning tulevastele klientidele pakume paindlikku ja kliendisõbralikku teenindust ning soovime olla Teile heaks koostööpartneriks.

Võtke meiega ühendust, kui soovite saada üksikasjalikumat teavet firma ja toodangu kohta: sales@estplastic.ee

Tootmisettevõttel on kvaliteedijuhtimise sertifikaat ISO 9001 ja keskonnajuhtimise sertifikaat DIN EN ISO 14001